Ansatte

Her finner du kontaktinformasjon til våre medarbeidere

Autoringen as (Fellesfunksjoner)

Henrik Aandewiel
Markedssjef
E-post: henrik@autoringen.no
Telefon: 41 40 98 14

Vidar Hoel
Oppgjør og salgsdokumenter
E-post: vidar@autoringen.no
Telefon: 21 93 22 40

Kristian Lindgaard Ask
Auksjonsansvarlig
E-post: kristian@autoringen.no
Telefon: 95 78 87 05

Finn Philipps
Administrerende Direktør
E-post: finn@autoringen.no
Telefon: 900 27 900

Mike Ljungberg-Tvedt
COO
E-post: mike@autoringen.no
Telefon: 40 00 87 00

 

Autoringen Oslo as

Simon Syversen
Salgsrådgiver bil
E-post: simon@autoringen.no
Telefon: 21 93 22 40

 

Ole Petter Eid
Salgsrådgiver bil
E-post: ole@autoringen.no
Telefon: 46 64 57 99

Rune Kåre Straaberg
Salgsrådgiver bil
E-post: rune@autoringen.no
Telefon: 47 31 21 20

Gøran Hellum
Logistikk
E-post: gh@autoringen.no
Telefon: 21 93 22 40

Øystein Granberg
Salgsrådgiver bil
E-post: oystein@autoringen.no
Telefon: 920 32 780
 

Autoringen Rogaland as

Bilfiks/Mekonomen
E-post: bilfiks@toyota.sorvest.no
Telefon: 482 69 000
Åpningstider: Mandag-Fredag 08-16

Autoringen Trondheim as

Tommy Wærdahl
Plassjef
E-post: tommy.wardahl@bilia.no
Telefon: 94 14 93 79
Åpningstider: Mandag-Fredag 08-16

Autoringen Bergen as

Alexander Zannettos
Plassjef
E-post: alexander@autoringen.no
Telefon: 55 60 20 21

Kjell Inge Lerøy
Salgsrådgiver bil/Logistikk
E-post: kjell-inge@autoringen.no
Telefon: 55 60 20 22

Autoringen Oslo as, Avdeling Ski

Informasjon kommer, åpner i oktober